Agnieszka. Ciepła, wyrozumiała, pytająca i wsłuchująca się w odpowiedzi, nawet wtedy, kiedy ją nudzę. Nie ocenia, nie wydaje wyroków, chociaż zdanie, które kiedyś powiedziała, które było potwierdzeniem moich wątpliwości, stało się dla Kogoś wyrokiem. Pomaga mi przejść przez trudny czas w moim życiu. Pomaga mi zobaczyć, że moje trudności to nie wyjątek, również nie koniec świata, że smutek trzeba przeżyć, przyjąć i pożegnać się z nim.

                                 

Dobrze, że jesteś Agnieszko. Dziękuję.


Agnieszko, mam dużo szczęścia, że w takim okresie mojego życia spotkałam Ciebie - osobę, która kieruje się miłością do ludzi, wrażliwa na krzywdę innych, zawsze pomocna i oddana drugiemu człowiekowi. Dobra z serca i chętna do pomocy, bezinteresowna i ciepła co w twoim zawodzie jest niezwykle ważne, taka Cie postrzegam.
                           Edyta

Prawda o Pani Agnieszka:  trafiłam do Poradni 1,5 roku temu z dwoma gigantycznymi problemami. Po pół roku dzięki zaangażowaniu, pomocy i wiedzy praktycznej pani Agnieszki problem rozwiązany, oby tak dalej. Co do drugiego to cały czas pracujemy nad tym. Pomoc pani Agnieszki nie ogranicza sie tylko do spotkań w poradni. Rozmowy telefoniczne pomogły mi bardzo. Dziękuję, polecam. 

            Małgorzata

Panią Agnieszkę jako psychologa cechuje pełen profesjonalizm. Jest obiektywna, cierpliwa z dużą dozą empatii. Potrafi słuchać i jest szczera do bólu- wyciska łzy, pomału zdejmuje wszystkie warstwy nagromadzonych emocji by dotrzeć do głębi prawdy o nas samych. Po nitce do kłębka dociera do tych mocnych i ciemnych prawd. Ale gdy już się odkryje to to było długo tłumione i na światło dzienne wyjdzie to co było ukryte pod licznymi maskami, człowiek odzywa i czuje , ze narodził się na nowo. Pani Agnieszka zmusza do pracy nad sobą i to jej się chwali, jest cierpliwym słuchaczem, doprowadza do łez ale szybko podaje chusteczki do wytarcia nosa i rozmazanych oczu. Dzięki terapii z Panią Agnieszką przeszłam długą drogę, otwieram się na świat, moje ścieżki się prostują, widzę w sobie piękno. Odkrywam się na nowo jako świadoma kobieta.

                                  Magda

"Sytuacja życiowa sprawiła, że postanowiłem skorzystać z pomocy psychologa. Na początku, byłem trochę niechętny by w ten sposób szukać pomocy, ale poszedłem na spotkanie. Pierwsza Pani psycholog nie była zbyt pomocna. Jednak nie poddawałem się. Dlatego też zacząłem szukać dalej. Z polecenia otrzymałem kontakt do Agnieszki. Po pierwszych spotkaniach uznałem że, czekam na kolejne. Dosyć szybko złapaliśmy wspólny język. Każde spotkanie mija szybko, ale w pełni profesjonalny sposób. Podczas naszych rozmów, z łatwością poruszamy każdy trapiący mnie problem. Jeżeli nie zdążymy go rozwiązać od razu, wracamy do niego później. Nie czuję presji czasu, a to ważne, bo proces zdrowienia może zająć dużo czasu. Zawsze mogę liczyć na wsparcie i spojrzenie z drugiej strony na problem i moje zachowanie. Otrzymałem dużo pomocy, za co serdecznie dziękuję "

Agnieszka Jedynak - ZnanyLekarz.pl